Dá se využít i při plicních a žaludečních

Estrozin je bioinformační posilující doplňek stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance.

Při neplodnostech natolik posílí organismus, že ženy, které nemohly přijít do jiného stavu, si nakonec splnily svůj sen mít dítě.
Tento výjimečný preparát posiluje několik orgánů a jejich energetických drah současně. Dá se využít i při plicních a žaludečních potížích.

Co ještě estrogeny dokážou?
Celkově mají pozitivní vliv na poruchy ženského hormonálního systému, dělohy, vaječníků, nadledvinek, slinivky, neplodnosti, menstruačních, klimakterických a jiných gynekologických potíží. Podporují obranný systém těla v boji proti množení virů, plísní a virů. Zlepšují kvalitu pokožky a eliminují padání vlasů. Estrogeny prodlužují plodné období, zmírňují potíže přechodu a některé menstruační problémy, zmenšují psychickou tenzi zejména u žen a zlepšují pocit psychické pohody u žen i mužů. Estrogeny se používají při léčení ženské neplodnosti a prevenci opakujících se potratů. U žen mohou přispět k vývoji pěkných „ženských“ tvarů, zmírnit negativní dopad vyšší tvorby mužských pohlavních hormonů v období zhruba po 25. roku života, což vede k vyšší agresivitě, přispívá k tzv. rozvodovému chování a stimuluje podvědomí k hledání nového partnera.